tel. kom. całodobowy: 888 72-65-27 e-mail: biuro@lecznica-krakow.pl
maxresdefault
Untitled-9
Untitled-11

Szanowni Państwo, właściciele naszych wspaniałych pacjentów

 

Zdając sobie sprawę w jakich czasach żyjemy a niestety żyjemy szybko, mając coraz więcej spraw na głowie, czując się odpowiedzialni za Wasze pociechy, gdyż to Państwo nas wybrali spośród wielu lecznic i powierzyli nam swoje bezcenne stworzenia. Zaufanie zobowiązuje. Każdego dnia myślimy o innowacjach, jak ułatwić Państwa życie i zwiększyć bezpieczeństwo Waszych zwierząt, czyli naszych pacjentów.

 

Od dawna działa już u nas system SMS przypominający o zbliżającym się terminie obowiązkowego szczepienia przeciw wściekliźnie. Wystarczy 1 dzień spóźnienia z zaszczepieniem psa a można narazić się na mandat a w przypadku, gdy pies ugryzie a nawet lekko podrapie człowieka prócz mandatu za brak ważnego szczepienia lekarze ludzcy żądają przeprowadzenia 15 dniowej obserwacji psa, co wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz z 4 wizytami w lecznicy na badaniach. Spóźnienie się choć dzień ze szczepieniem powoduje także, że ważność szczepienia nastąpi dopiero po 21 dniach. Jest to bardzo duży problem w przypadku planowanego wyjazdu za granicę. Przypominając o zbliżającym się terminie szczepienia staramy się nie dopuścić Państwa do przeżywania wyżej opisanych kłopotów. Analizując ankiety właścicieli zwierząt w pełnym przekonaniu uważamy, że system się sprawdził.

 

Zdrowie zwierzęcia to nie tylko szczepienie przeciwko wściekliźnie, więc postanowiliśmy rozszerzyć zakres informowania Państwa za pomocą wiadomości SMS.

 

PRZYKŁAD USŁUGI  SMS:

 

REZERWACJA TELEFONICZNA TERMINU ZABIEGU / WIZYTY:

 

 

PRZYKŁADOWA WIADOMOŚĆ SMS: